O Firmie Alex


Jesteśmy firmą, która istnieje kilka lat na rynku polskim i niemieckim. Począwszy od 1999 roku zaczęliśmy rozwijać nasze umiejętności w branży renowacji mebli antycznych.  Poszczycić możemy się wykonywaniem restauracji mebli dla wielu Klientów z Niemiec i Polski. Odrestaurowane przez Nas meble świetnie komponują się w salonach, sypialniach jak też w innych pomieszczeniach. Renowacja mebli to dla Nas przede wszystkim hobby, dlatego niezwykłą radość sprawia nam każde zlecenie i do wszystkich zadań podchodzimy z wielkim entuzjazmem.


Nasza firma zajmuje się kompleksowym restaurowaniem wszystkich rodzajów mebli antycznych, we wszystkich stylach. W ofercie Firmy Alex znajdziecie Państwo kilka odrestaurowanych mebli antycznych. Zajmujemy się renowacją mebli stosując najczęściej techniki  woskowania i poerowania, ale także lakierowania, wszystko zależy od tego, co Klient sobie życzy. Wykonujemy również obijanie mebli, tapicerowanie oraz ratan.

Oczywiście zajmujemy się również doradzaniem jak mebel powinien wyglądać. 

 

 


 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych posiadających w domu stare antyczne meble, jak i firm, które zajmują się handlem antykami. Gwarantujemy, że każde zlecenie wykonujemy  jak najbardziej profesionalnie. Oferujemy możliwość transportu mebla od Klienta do Naszego warsztatu, jak i z powrotem. 


Postaw na jakość! Postaw na piękno! Odnów swoje stare meble! Skontaktuj się już dziś!